o nas

 

 

Football Pro Academy
Szkółka piłkarska została założona przez Dawida Banaczka byłego wybitnego piłkarza ekstraklasowych oraz zagranicznych uznanych klubów. Nasza oferta skierowana jest do dzieci od 4 do 12 roku życia. Oferujemy wyjątkowy program szkolenia oparty na najwyższych standardach europejskich klubów, którego priorytetowym celem w początkowych latach treningu, jest indywidualny rozwój każdego zawodnika oraz odejście od systemu koncentrującego się od najmłodszych lat wyłącznie na wyniku. Wszechstronny rozwój wartościowych zawodników na najwyższym poziomie, możliwy jest tylko dzięki połączeniu pracy wyszkolonej kadry oraz odpowiednio ustanowionym priorytetom szkoleniowym. 

Doświadczona Kadra Szkoleniowa
Nasi trenerzy posiadają licencje UEFA oraz są absolwentami uczelni wyższych. Razem tworzą bardzo doświadczoną kadrę szkoleniową. Trenerzy dokształcają się konferencjach, wszelkich kursach, a także na stażach w akademiach w Polsce i za granicą. Odwiedzili takie kluby jak: Ajax Amsterdam, Benfica Lizbona, Dinamo Zagrzeb, Dynamo Kijów, Slavia Praga, Crystal Palace, Lechia Gdańsk, Lech Poznań czy Zagłębie Lubin. 

Współpraca z Lechią Gdańsk SA
Od maja 2017 roku Football Pro Academy rozpoczęło ścisłą współpracę z Ekstraklasowym klubem Lechią Gdańsk SA w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży. Dzięki temu, wyróżniający się zawodnicy mają szansę trafić do Akademii Lechii Gdańsk, a trenerzy mogą czerpać z wiedzy szkoleniowców Gdańskiego klubu. Ponatdo podopieczni FPA mają możliwość wyprowadzania zawodników podczas meczów Ekstraklasy.

Obozy oraz Półkolonie Piłkarskie
Football Pro Academy oferuje wyjątkowe obozy oraz półkolonie piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. Skierowane do graczy na wszystkich poziomach umiejętności, w wieku od 7 do 12 lat. Nasze zgrupowania są doskonałym doświadczeniem dla młodych, ambitnych piłkarzy. Każdy uczestnik obozu weźmie udział w atrakcyjnym programie szkoleniowym i pozna znaczenie ciężkiej pracy oraz radości jaką można czerpać z gry w piłkę. Zapozna się z zasadami zdrowego trybu życia oraz koncepcji współpracy w zespole. 


Pozdrawiamy i zapraszamy na zajęcia Szkółki Piłkarskiej Football Pro Academy.

Dodatkowe informacje:
Polityka prywatności  


trenerzy

  • Tomasz Byszko

    Trener koordynator. E-mail: fpabiuro@gmail.com

  • Aleksander Tarnopolski

  • Ireneusz Rymarczyk

  • Jakub Zezula

  • Filip Zezula

  • więcej