Offer

Zapisy krok po kroku

1. Wyślij do nas e-mail o treści: " trening próbny + (imię i nazwisko zawodnika)+adres e-mail zwrotny ".

2. Otrzymasz zaproszenie do systemu oraz szczegółowe wskazówki dotyczące formalności.

3. Pierwsze dwa treningi próbne są darmowe i niezobowiązujące.

ZAPRASZAMY!

 

Akademia Piłkarska
Nasza oferta skierowana jest do dzieci od 3 roku życia. Oferujemy wyjątkowy program szkolenia oparty na najwyższych standardach europejskich klubów, którego priorytetowym celem w początkowych latach treningu, jest indywidualny rozwój każdego zawodnika oraz odejście od systemu koncentrującego się od najmłodszych lat wyłącznie na wyniku. Wszechstronny rozwój wartościowych zawodników na najwyższym poziomie, możliwy jest tylko dzięki połączeniu pracy wyszkolonej kadry oraz odpowiednio ustanowionym priorytetom szkoleniowym. 

Obozy Piłkarskie
Football Pro Academy oferuje wyjątkowe obozy piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. Skierowane do graczy na wszystkich poziomach umiejętności, w wieku od 8 do 14 lat. Nasze obozy letnie są doskonałym doświadczeniem dla młodych, ambitnych piłkarzy. 
Każdy uczestnik obozu weźmie udział w atrakcyjnym programie szkoleniowym i pozna znaczenie ciężkiej pracy oraz radości jaką można czerpać z gry w piłkę. Zapozna się z zasadami zdrowego trybu życia oraz koncepcji współpracy w zespole.
Program obozowy został napisany przez trenera Dawida Banaczka - byłego zawodnika klubów ekstraklasy. Więcej >>

Zajęcia 1 na 1
1 na 1 to bardzo specjalistyczne zajęcia, indywidualnie dopasowane do każdego z graczy. Każdy zawodnik przechodzi test umiejętności i sprawności, składający się z elementów potrzebnych do oceny aktualnego poziomu piłkarskiego. Dzięki temu możemy trafniej dopasować indywidualny program rozwoju z uwzględnieniem obszarów wymagających poprawy. Raport ten daje również możliwość porównania graczy w danej kategorii wiekowej. Wszystkie sesje organizowane są w dogodnym dla gracza terminie i mogą odbywać się tak często jak potrzeba.
Więcej informacji pod numerem tel. 503 302 310

Sklep firmowy Football Pro Academy
Zapraszamy do naszego sklepu firmowego. Więcej>> 

 

 

Coaches
Dawid
Banaczek

E-mail.: d.banaczek@footballproacademy.pl

Tomasz
Byszko

Trener koordynator Tel.: 516 211 618 E-mail.: t.byszko@footballproacademy.pl

Mateusz
Szczepkowski

E-mail.: m.szczepkowski@footballproacademy.pl

Maciej
Łyczak

Adam
Miotk

Aleksander
Tarnopolski